Srpen 2011

Luxusní Apartmá Hvězdičky aneb jak to vyhrála ve šplhání 8/?

31. srpna 2011 v 11:00 | Majda* |  Příběhy koťátek
Kapitola 8.
A tak jeli. Jeli do nově otevřeného apartmá. Jenže to nově otevřené apartmá byl ten dům vedle na obrázku. Vypadal strašně padali z něj tašky ze střechy a tak oto vzdali. Protože to bylo kousek od horolezecké stěny dovolila kulička Hvězdičce zůčastnit se v soutěži ve šplhání.
Soutěž vyhrála a jako hlavní cenu dostala auto a pobyt v apartmánu za celý rok. Nebo to mohla vyměnit za peníze pro charitu. Hvězdičce to nedalo a vybrala si auto a apartmán.
Když zjistila že to je pobyt v tom krásném apartmánku ihned se tam uvelebila. Zapomněla ale na sourozence. Kteří si s maminkou museli pronajmout pokoj vedle.
Hvězdička tam zatím dováděla a blbnula. Měla tam bazén, polštářky, lehátko a hlavně vytoužené auto.
Úplně zapomínala že existuje taky nějaká máma a sourozenci. Ty byli na ní naštvaní a zároveň se jim po ní stýskalo.
Kulička už to nevydržela a tak utíkala zaťukat na vedlejší pokoj ze kterého zněla hezká písnička.
Vynadala Hvězdičce že se o to nepodělí a Hvězdička si to konečně uvědomila.
Prodala auto i apartmán na rok charitě a s maminkou a sourozenci šli opět na letní kempování do karavanu...
Pokračování příště

Něco o koťatech

31. srpna 2011 v 10:34 | Majda* |  Příběhy koťátek
Jak víte koťátka jsou malá a zkotačivá ráda zlobí maminko(kuličku).ale tady je něco výc o jejich živoťe. začínáme hvězdičkou.hvězdička je nejmenší ale zato je nejhodnější má ráda maminku a taky
má svou oblibu v horolezectví.
nemá broblém skočit bungee jumping ani přespat venku na studené trávě. aleneodepře si zase krásnou teplou postel nebu pelíšek s látky.hvězdička se prosťe nebojí ničeho.je to kotě jak do pohody tak do nepohody.
a teť se přesuneme ke sněhulce je ze všech největší ale u ní se dá říc že se nerada vyspí na tvrdém a studeném dá se říct že nakaždý výlet musí brát kvůliní deku i když budou spát v karavanu no jo prosťe sněhulka.je to taková princeznička jakmile se oznámilo že pojedou do hotelu(díl 8)byla naťešená a dávno si zbalila kufry.není to koťe do nepohody
jen do pohody.
a teť rošťák je to malí a zlobyví kocourek první zkoťat syčel.lump jeden neoběhne den aby se s sourozencema nepopral.každou chvíli se ozívá pláč rošťák se umí prát no a to hodně moc vždyť ho to sama kulička učila no jo uličník a lump kolikrát už kulička povídala "proč já ho je učila se pořádně prát štěstí že sem stejnou chybu neudělala i se smíškem.jinak rošťák by se vyspal kdekoliv jeho největší sen je pochlubit se mamince tím že chytí pořádno krysu pro všechny.
jestli je do pohody nebo ne to nikdo neví.
ateť smíšek je to milí vzorný kocourek přeje sy bít vzdělaný a chce bydlet moc moc v byťe nebo aspoň ve mněstě v domně od té doby co vyděl v TV film o tom že vzdělané kočičky bydlí v domě a jsou domácí a drápky si nebrousí o strom začal se pilně učit a stromu se ani nedotkl stel se zněho kocourek který dělá vzorného chlapečka.
když byli koťátka malí
a když byli velký


Rokerka Hvězdička

30. srpna 2011 v 18:05 | Majda* |  Kočky

Ahoj z naší malé nebohé Hvězdičky se stala AndělskyDrsná Rokerka jak sami vidíte ! :DD
Tak jak sami můžete poznat z tohoto obrázku. Fotíme již 8.díl Luxusní apartmá a 9.díl Zase doma

! SOUTĚŽ !

30. srpna 2011 v 12:07 | Majda* |  Ostatní
Soutěžte s Příběhy 4 koťátek !!!

O co jde? Protože mnohým z vás se koťátka líbí a je zakázáno si obrázky kopírovat máme pro vás NOVINKU. Za každouvyhranou soutěž dostane:
1. místo kolážový diplom s jménem (koláž z příběhů, jméno bude napsáno tak aby nepřekáželo obrázku kočky) diplom si můžeš vytisknout nebo dát na svůj blog s podmnkou že napíšeš jako odkaz adresu tohoto blogu!)
2. místo velký diplom (podmínky v závorce jsou stejné jako za 1.místo)
3.místo malý diplom (vejde se i do menu pommínky jsou stejné jako předtím)

Podmínky: Musíš přidat alespoň 2 komentáře k některým z příběhů

Soutěží bude víc takže pokud nevyhrajete nevadí...

1. Soutěž (od 30.8. do 15.9.2011)
Vymysli a do komentářů napiš co nejvhodnější citátek k fotce nahoře.


Uáá Bungee Jumping 7/?

30. srpna 2011 v 11:44 | Majda* |  Příběhy koťátek
Kapitola 7.
...ráno už nemohli dospat byli příšerně natěšené nic by je před jejich seskokem nezastavilo. I když si možná myslíte že pokud se bála šplhat budou mít strach z tak odporně velkého seskoku. Ale oni ne. Ráno na maminku pokřikovali, ať přidá že tam chtějí být co nejdřív a tak nasedli na první "člověkobus" co ráno jel a vydali se na dlouhou cestu k Mosťákově Mostu.
Cesta byla dlouhá a hrkavá, ale dočkali se. Když dorazili oslovili je dva instruktoři. "Dobrý den vjak vidím podle vašich 4 poukazů tak vy jste ped dvěma dny vyhráli Soutěž v televizi, že ano?!" zeptal se jeden z nich. Rošťák poslušně odpoveděl a koťata ještě jednou převyprávěla jakou měla v ten večer radost a pomalu se dali do toho.
První si nechal kolem pasu a hlavičky upoutat "číčílano" Smíšek. Jako první odvážlivec dostal po skoku za odměnu trochu tvarohu. Ale zpátky k jeho seskoku. Maminka to nemohla vidět a tak si raději zakryla oči a Smíšek ještě pro jistotu nadskočil aby to měl ještě, ještě výš. A potom letěl, svištěl, plachtil, uháděl směrem k zemi pod ním a jen co zařval "Jooooooooo" v tu ránu už ho lanko napružilo a on opět nadskočil nahoru. Pomalu se dohoupal a protože neskákal nad řekou, ale nad zemi sputili ho pomalu dolů. A přivázali dalšího. Teda pardón další a to Hvězdičku. Hvězdička byla prostě přebornice na všechno. Vytáhli ji nahoru. Upevnili lano v dostatečné vzdálenosti a najednou uslyšely klepání zubama. Byla to naše Hvězdička "Mamíí pomóc já se bojím" maminka to neslyšela. Po chvíli se ji už vážně podlomili nohy, jenže nesprávným směrem a tak přeci jen skočila. Uháněla směrem k zemskému jádru a pochvíli pokřikovala "hustýýýýýýý".

Když ji sundali pověsili konečně Rošťáka ten skočil jen co byl nahoře, jenže místo slova "hustý" nebo "jo" pokřikoval spíš tohle "Pomóc mám závratě" :D Když se ale dohoupal bylo zase všechno v pořádku.
Další letěla Sněhulka ta se odpinkla tak rychle že viděla jen svištění dolů a potom odpinknutí nahoru a jen co se nadála už ležela na tvrdé zemi a instruktoři ji sundávali "číčílano"!
Po tomhle zážitku se vzpamatovávali dlouho, ale hned je nadchlo něco nového. Co kdyby zajeli do nového hotelu?...

Pokračování příště! Bude vyhlášena soutěž tak dávejte pozor!
Komentujte a pište své dotazy již teďNěco jiného pro změnu...

30. srpna 2011 v 10:54 | Majda* |  Kočky
A teď mezi články a příběhy koťátek také jedna koláž. Je to napsané anglicky kdo neporozumí dole pod obrázkem to napíšu česky :) Děkuju za komentáře. Vidím, že vaše aktivita a zájem se stále zvišuje od bodu kdy byl blog zanedbán a návštěvnost byla kolem 8lidí za den. Teď vás je daleko víc. Jen vás prosím nebojte se to okomentovat ani když nemáte vlastní blog. Proč nebýt první?
Hrajeme si!!
Hraj si se mnou...!?!

Čtěte, koukejtese, prohlížejte si a hlavně komentujte další a další PŘÍBĚHY 4 KOŤÁTEK

*Podotíkám na všechny fotky se stahuje autorské právo, všechny jsou čistě autorské a proto jestli snad naleznu nějakou fotku či úrivek s článku na jiném blogu ihned to nahlásím na BLOG.CZ
A udělám vám velice špatnou reklamu. Děkuji za pochopení.*

JAK KOŤATA VYHRÁLA Bungee Jumping 6/?

29. srpna 2011 v 20:22 | Majda* |  Příběhy koťátek
Kapitola 6.
A byl další den koťata čím dál víc zlobila maminku. Asi protože měli čím dál víc nápadů jak zabít čas. Jednou takle v podvečer koukali na telku. No co říczt prostě závisláci. Když v tom Soutěž do které se přihlásili minulý týden zbystřili a pozorně pokukovali. Pán si mezitím štebetal a vykládal kraviny jako každý týden a potom šlo konečně o soutěž. Nachvíli se odmlčel jako kdyby si potřeboval vydechnout a potom zpustil: "Soutěž z minulého týdne vyhráváá...." znovu se odmlčel "Rošťák z Kulíkova!". Chvíli celý pokoj zmlknul a potom se ozvalo obrovské zamňoukání"mámííííííííííííííííííí já to vyhrál"! Jásal Rošťák a mezitím ostatní koťata poslouchala o co se vlastně jedná. V televizi zatím pán vyprávěl:"Víte jistě že výhra měla být překvapením no a tady je výhercům byla udělena poukázka na Bungee Jumping v doprovodu 3 kamarádů."
Tak a teď zmlkl celý pokoj. Takovou výhru nečekali, jsou ještě mrňavá přece jen mají ještě husinu z toho šplhání. Ale co řekli si. My to udělat musíme.
No a tak dalšího dne maminka vyzvedla poukázky na poště. Rošťák se o ně podělil se sourozenci a šli se vyspat na ten velký den...
Pokračování příště.
JESTLI chcete vědět jak to bude dál tak si počkej te na další díl a komentujte!Horolezectví a Hvězdička 5/?

29. srpna 2011 v 19:46 | Majda* |  Příběhy koťátek
Kapitola 5.
...V tom se všichni až na Hvězdičku začali hádat o tom kdo je lepší. Samozřejmě že to vyvolalo bitku, ale Hvězdičku to nebavilo vyvlekla se s té muchlanice ven a utekla na strom šplhat. Jednoduše využila situace že ji nikdo nevidí. Na co, ale zapomněla že to není jako s instruktorem.
Najednou byla moc vysoko na to aby se odvážila slézt. Začala kvičet a to vyrušilo Rošťáka se Smíškem z jejich rvačky se Sněhulkou. Rychle běželi za Kňučením a Sněhulka si ani nestačila všimnout že už se pere jen s vlastním ocáskem.
Bratři se vydali na záchranu sice měli jeden závratě a druhý nemohl vydět tu výšku už ze zdola, ale byla v sázce jejich sestra.
A tak prostě museli! Šplhali a šplhali až tam vylezli. Hvězdičku opatrně sundali a sami slezli s největší opatrností na pevnou zem. Potom se všichni usmířili a jeli s maminkou zpátky domů...
Konec
Další příběhy o tom : JAK KOŤATA VYHRÁLA Bungee Jumping

Horolezecká škola 4/?

29. srpna 2011 v 18:19 | Majda* |  Příběhy koťátek
Kapitola 4.
Koťata viděli v TV horolezeckou školu, a hned ji chtěli vyzkoušet. Po dlouhém přemlouvání Kuličky nakonec jeli "člověkobusem" šplhat. Když dorazili na místo Sněhulka s Hvězdičkou se začaly prát o to kdo poleze jako první. Rošťák se Smíškem toho hašteření měli dost a raději se oddálili. Zachvíli přiběhla Hvězdička s brekem, že ji Sněhulka škrábra do oka. Zatrest musela Sněhulka nejdříve na skušební prkno. A Hvězdička mohla lízt 1..
Všichni v ní hned poznali že je velký talent. Stejně jako Sněhulka, která zkušební prkno přelezla 3x a počtvrté vzůru nohama se zavázanýma očima. Zato Smíšek se ani neodvážil vyskočit na první kolík. A Rošťák ten zase měl závratě z výšek a tak vylezl jen o pár centimetrů dál nežli Smíšek. Kulička jim hned začala nadávat " Vy dva uličníci to vy ste mě přemluvili sem jet a teď to ani nezkusíte? Penež není nadbitek!". Když zkončili šli se opalovat na deku. Protože byl krásný den nejeli nikam a zůstali pěkně mezi stromy a loukou, na které koťata opět dováděla a přitom se koukala jak lezou ostatní Horolezci amatéři....
Pokračování příště
(Chcete se dozvědět co se stane s ubohou Hvězdičkou??! Tak to si přečtěte další díl.)

Štasné shledání 3/?

27. srpna 2011 v 12:05 | Majda* |  Příběhy koťátek
Kapitola 3.
...Třetí den ráno zase pro změnu vyspával dlouho Smíšek. Koťata už budili Kuličku, které se nijak moc vstávat nechtělo. Nakonec vstávali asi v devět hodin. A měli dlouhou snídani. Když se o hodinu později probudil Smíšek dostal hlad. No co by ne?! Vždyť už 2 dlouhé dny nic nejedl. Rozhodl se něco ukořistit. Nakonec se mu povedlo najít keř rybízu, a naštěstí bylo dole pár popadaných bobulek. Najedl si a i když se u toho křenil kyselostí a upatlal se moc mu to chutnalo a prospělo. Hned měl síly na rozdávání! Koťata rychle dosnídali a začali s pátráním. Chodili po celé zahradě sem a tam a ne a ne ho najít.
Nakonec Kulička řekla koťatům ať zkusí ještě obejít strom. A měla pravdu za kmenem stromu se válel upatlaný Smíšek od rybízu.
Jakmile to zjistila Kulička rychle ho očistila a potom začala s nadáváním: " Ty kluku jedna neposedná, že já tě příšte v karavanu zamku! Copak si myslíš že to všude znáš? Celou zahradu? Takové malé nedávno naz¨rozené kotě?! I já mám někdy co dělat abych se na ní neztratila! Ale jsem ráda že sme tě společnými silami našli." Objala ho a naoplátku vyslišela i jeho příběh. " Mamí já jsem se nechtěl ztratit. Zapomněl jsem že nejsem v kůlně (doma). Promiň mi to už tě budu vždycky poslouchat!" mňoukl a vlepil mamince pusu.
Hned potom se dlouhou cestou vrátili ke karavanu dojeli k půjčovně vrátili ho a naštěstí stihli poslední "člověkobus".
Konec

Další příběhy koťátek již v dalších článcích.