Září 2011

Zakrslá králičice podruhé

28. září 2011 v 20:24 | Majdíí |  Morčata a králíci

Další fotka zakrslého králíčka :)

Stále se ještě neví přesné jméno - návrhy byly jako líza.
Jenže tak se říká koze..no a mělo by to být české jméno takže díky za nápady!
Loučí se s vámi Majda!

zakrslá králičice

27. září 2011 v 21:08 | Majdíí |  Morčata a králíci
Jaké by mohla mít jméno?


¨Hvězdička stále vítězí 13/?

23. září 2011 v 21:01 | *Majdíí* |  Příběhy koťátek

kapitola 13
Ve středu odhlásila Kulička všechny koťátka ze školky(jinak by nepřežila jak koťátka brečí že tam musí bít)a vydali se na kočičí horu.Když dorazily kulička se nejdřív zděsila toho že za každého musí zaplatit lístek pak jí začaly vnucovat předražené pití a zjistila že v dlouhé řadě jsou koťata ještě menší než je Hvězdička.Tohle bohužel nevěděla ani koťátka a proto tam dvě hodiny omdlévaly vedrem.
když na ně konečně došla řada bylo už 5hodin
.Hvězdičce začaly dávat výstroj ale ona se po nich ohnala že není mimino totéž se stalo i u instruktora Hvězdička začala šplhat a za necelou minutu byla nahoře všichni koukali s pusou dokořán a Rošťák měl pro změnu vyvalené oči Kulička křičela drž se pevně a umírala strachem ale spíš jen zakrývala svou radost byla šťastná že z toho dne je aspoň něco dobrého.Když Hvězdička odmítla žebřík a slezla dolů sama objevil se u Kuličky uvaděči a oznámili ji že Hvězdička je úplná rekordmanka a že bude v kočičích novinách mít fotku měla chvíli radosti dokud se uvaděč nevrátil se slovy:"bude vycházet jako poslední fotky víte je to koláž se stovkou obrázků."kulička se zarazila a okamžitě odjížděli karavanem cestou natankovali na čokočíče(benzině)plnou nádrž tekuté čokolády (benzinu)a koťata jako vždy vyslechla že do karavanu je lepší dávat plnou náčoku (nádrž).
konec

Bomba Soutěž!!!

20. září 2011 v 10:00 | Majdíí |  Ostatní
A máme tady další soutěž !
Tentokrát vymyslíte a do komentářů napíšete téma dalšího příběhu koťat!
Soutěž probíhá od 20.9. do 30.9. 2011
V případě že bude vybráno právě vaše téma. Dostanete od mě a sponzorů této soutěže zajímavé ceny!
+ V čánku o vás bude zmínka :)
A co můžu vyhrát?
* Nový dessing na blog od AleXx !!
* Plakát s koťaty k vytisknutí (žádná koláž pouze jedna velká graficky zpracovaná fotka)
* Kolážový diplom pro všechny zúčastněné!!!!
*Protekci ikony či vašeho jména (jako odkaz) v MENU na měsíc!!

Co pro to musím udělat:
Do komentářů vyplň...
1. Jméno
2. Adresa blogu
3. Téma dalího článku :))


Soutěž "O citátek"

13. září 2011 v 16:47 | Majdíí |  Ostatní
V soutěži "O citátek" která se konala do 13.9.2011 což je dnes vyhrála
Dovoleno je tuto fotku jen uložit a kopírovat Lence.
Ale nesmí ji vydávat za svou! Vžy musí být uvedena dresa tohoto blogu !!!!!

Hvězdička zdolává kočičí horu 12/?

11. září 2011 v 21:01 | Majdíí |  Příběhy koťátek
Kulička (jako vždycky)četla týdenní vydání číčablesku.Vždycky je v něm nějaká novinka a tentokrát tam byl článek o výlezu na kočičí horu.Bylo v něm asi toto:chcete zdolat kočičí horu?Ve středu vám to bude umožněno všichni přijeďte a zkuste zdolat kočičí horu.
Kulička věděla, že se u nich nic neutají, a proto noviny schovala, jenže Sněhulka byla velmi chytrá dokonce už začínala číst svou první knížku(ale o tom víc v díle Sněhulčina první knížka), a proto Číčablesk okamžitě vypátrala a nahlas začala slabikovat článek o kočičí hoře.Jakmile to koťátka slyšela, Kulička už nemohla nic dělat.
Hvězdička začala přemlouvat maminku, ta to nechtěla dovolit, ale když Rošťák oznámil, že by byla nejmenší koťátko, které na horu vylezlo a byla by celá rodinka v Číčablesku hned jí to dovolila, protože Číčablesk četly všechny její známé.........
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


SOUTĚŽ

10. září 2011 v 11:12 | Majda* |  Ostatní
Jak získat koláž jednoho koťátka (které si vyberete)
vydíte to kotě dole na obrázku jak kulí oči napište to do komentářů a ten kdo první napíše správné jméno získá........ostatní budou slosováni takže vyhrajou 3 lidi upozorňuji že každý
kdo bude dávat

Velké hračkářství 11/?

5. září 2011 v 20:23 | Majda* |  Příběhy koťátek
kapitola 11.
.......Kulička šla naštvaně spát, ale koťátka byla hrozně šťastná i když Hvězdičku trochu trápilo to,že Kuličku nepřemluvili,ale spíš donutili jet do hračkářství.Ráno byla Kulička brzo vzhůru sbalila svačinu, pro jistotu oběd,deku atd.Když se koťátka probudila byla hned vykoupaná a najedená i když Kulička pořád opakovala:"mýt by jste se měli víc a s tou snídaní byste neměli tak spěchat,"
no prostě nikam nechtěla jet.
Nakonec nasedli do karavanu a vyrazily,ale i když se ještě ozvalo od Kuličky:"mohli by jsme jet

My chceme do hračkářství 10/?

4. září 2011 v 12:15 | Majda* |  Příběhy koťátek
kapitola 10.
Kulička ráda četla a proto si předplatila Číča blesk.Zrovna hledala pro koťátka nějaký vhodný kurz ale místo toho našla článek o novém hračkářství.Přečetla to koťatům, ale nenapadlo jí jaké to bude mít následky. Celý den byl rozhovor o tom, že když mají ten karavan nemusí platit za člověkobus. Rošťák s tím běžel za Kuličkou, ale dostal odpověď " Rošťáku, nebudeme platit za člověkobus, ale představ si kolik peněz tam utratíme!Když se Rošťák vrátil s nepořízenou začala mezi koťaty velká porada. Hvězdička začala:"utečeme!" Ale dostalo se jí odpovědi od Smíška: "nehraj si pořát na to, že seš v nějakým filmu.A začala hádka, kterou zahájila Sněhulka: " jo Hvězdino, Smíšek má

Zase doma 9/?

3. září 2011 v 9:38 | Majda* |  Příběhy koťátek
Kapitola 9.
...jó v karavanu. Tam byli šťastní. Skotačili, zlobili maminku a šplhaly, skákaly, prostě byli čím dál tím víc akčnější. Když se ráno probudil Rošťák ze všech první vyhupkal schody , které vedly až do restaurace. Tam překvapil "číčočíšnici" , ale dostal najíst. Po vydatnéé snídani se přichystal ke šplhání. Chvíli, ale počkal aby mu to slehlo. Nad jejich karavanem se tyčil obrovitánský strom. Včera viděl maminku jak na něj vyšplhala a tak si usmyslel, že i když se bojí tak pokud maminka to dokáže on taky.
Dal se do šplhání, nejdříve to zkoušel obyčejně jako běhání, ale po 4. pádech jistil že by mohl vyzkoušet také to vysunovací z tlapek, čemu lidé říkájí drápky. A ono to vážně šlo, chvíli lezlnad větvý chvíli pod větví a najednou byl v samé koruně stromu. No ale co teď???? Jak se dostane dolů? Vyzkoušel způsob klouzání. Pokaždé se sklouzl a když padal zachitil se drápky. Nakonec byl na kmeni stromu a pomalu se