Příběhy koťátek

Kočičí příběhy

11. listopadu 2011 v 15:23 | Hvězdulka
Kočičí příběhy jsou už docela dlouho a tak se podívejte jak 4 (teď už tři)malí hrdinové vyrostly.
Smíšek
Rošťák
Hvězdička
Sněhulka
sněhulka nemá fotku velké protože sem jí už nemohla vyfotit

Rošťák a rozbitá sklenička 14/?

6. listopadu 2011 v 16:17 | Majdíí
Kapitola 14.
Jednoho dne Kulička dostala dopis od své kamarádky Micky(koťata jí říkají teto).Kulička spanikařila a okamžitě běžela probudit teď už jen tři ospalce.Rošťák se Smíškem vstali hned ale Hvězdička se rozbula:"béééé béééé maminko bééé jáchci spinkat bééé bůůůůůů" ale Kulička se ohradila:"ty spíš v jednom kuse Hvězdičko rychle se nasnídej musíme jet na nákup.Když byli všichni hotovi nasedli do karavanu a jeli.zastavili u obchodu a Kulička okamžitě začala hledat velké sady(když jede pro misky koupí rovnou deset sad).
měla skoro plný košík když vtom
uviděla krásnou sadu musela ji mít a i když kvůli ní zaplatili 3 456 Čk(číča korun) byla spokojená.
Když se vrátili domů tak začali uklízet Kulička připravila nejlepší mléko a ty misky za 3 000 Čk
a šla vyprášit Hvězdičku která se vytratila a šla prostě spát.
Rošťák se Smíškem se úklidem moc nezabívali všechno někam naházeli a potom Hvězdiččina půlka byla proti tomu hrůza.
Smíšk s Rošťákem si začali hrát.Rvali se a honili schovávali se až se Rošťák omilem napletl do kuchně byli tam jen misky ale teta Micka byla zviklá mít usebe vždy sklenici na kosti(souprava byla složena z pěti misek a jedné plivací sklenice to byl kočičí zvyk)takže tam byla jen jedna a aby se neřeklo dali jí tetě Micce.
no a Rošťák chtěl rychle prchnout než se oběví maminka ale ta vůně ho tak přitahovala šel za ní ale táhlo to pře stůl tak na něj vlezl a BUCH PLESK KŘÁP!!!a bylo po sleničce njednou se oběvila maminka začala nadávat Roťákovi dala hned pět zarachů a vyhnala ho do pokojíčku.potom všechno sklidila a na poslední chvíli připravila jinou soupravu.
Vypadalo to že se nic nestane teta Micka byla spokojená až najednou dala nohu dolů a AŮŮŮŮ Aůůůů!!!!!!
proč tadÿ máte střepy!!!!!!
Ale stejně jí to moc nevadilo všichni vědí že je teta Micka moc hodná kočka.
Jenže kulička dala Rošťákovi navrch 25 zarachů a musel zaplatit novou soupravu.

sněhulka

10. října 2011 v 18:59 | Majdíí
Sněhulka
už s ní nebudou příběhyPlačící
protože si jí odvezly
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ráda spinkala

byla šikovná
prostě rozkošná jako všechny koťátka na světě

¨Hvězdička stále vítězí 13/?

23. září 2011 v 21:01 | *Majdíí*

kapitola 13
Ve středu odhlásila Kulička všechny koťátka ze školky(jinak by nepřežila jak koťátka brečí že tam musí bít)a vydali se na kočičí horu.Když dorazily kulička se nejdřív zděsila toho že za každého musí zaplatit lístek pak jí začaly vnucovat předražené pití a zjistila že v dlouhé řadě jsou koťata ještě menší než je Hvězdička.Tohle bohužel nevěděla ani koťátka a proto tam dvě hodiny omdlévaly vedrem.
když na ně konečně došla řada bylo už 5hodin
.Hvězdičce začaly dávat výstroj ale ona se po nich ohnala že není mimino totéž se stalo i u instruktora Hvězdička začala šplhat a za necelou minutu byla nahoře všichni koukali s pusou dokořán a Rošťák měl pro změnu vyvalené oči Kulička křičela drž se pevně a umírala strachem ale spíš jen zakrývala svou radost byla šťastná že z toho dne je aspoň něco dobrého.Když Hvězdička odmítla žebřík a slezla dolů sama objevil se u Kuličky uvaděči a oznámili ji že Hvězdička je úplná rekordmanka a že bude v kočičích novinách mít fotku měla chvíli radosti dokud se uvaděč nevrátil se slovy:"bude vycházet jako poslední fotky víte je to koláž se stovkou obrázků."kulička se zarazila a okamžitě odjížděli karavanem cestou natankovali na čokočíče(benzině)plnou nádrž tekuté čokolády (benzinu)a koťata jako vždy vyslechla že do karavanu je lepší dávat plnou náčoku (nádrž).
konec

Hvězdička zdolává kočičí horu 12/?

11. září 2011 v 21:01 | Majdíí
Kulička (jako vždycky)četla týdenní vydání číčablesku.Vždycky je v něm nějaká novinka a tentokrát tam byl článek o výlezu na kočičí horu.Bylo v něm asi toto:chcete zdolat kočičí horu?Ve středu vám to bude umožněno všichni přijeďte a zkuste zdolat kočičí horu.
Kulička věděla, že se u nich nic neutají, a proto noviny schovala, jenže Sněhulka byla velmi chytrá dokonce už začínala číst svou první knížku(ale o tom víc v díle Sněhulčina první knížka), a proto Číčablesk okamžitě vypátrala a nahlas začala slabikovat článek o kočičí hoře.Jakmile to koťátka slyšela, Kulička už nemohla nic dělat.
Hvězdička začala přemlouvat maminku, ta to nechtěla dovolit, ale když Rošťák oznámil, že by byla nejmenší koťátko, které na horu vylezlo a byla by celá rodinka v Číčablesku hned jí to dovolila, protože Číčablesk četly všechny její známé.........
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Velké hračkářství 11/?

5. září 2011 v 20:23 | Majda*
kapitola 11.
.......Kulička šla naštvaně spát, ale koťátka byla hrozně šťastná i když Hvězdičku trochu trápilo to,že Kuličku nepřemluvili,ale spíš donutili jet do hračkářství.Ráno byla Kulička brzo vzhůru sbalila svačinu, pro jistotu oběd,deku atd.Když se koťátka probudila byla hned vykoupaná a najedená i když Kulička pořád opakovala:"mýt by jste se měli víc a s tou snídaní byste neměli tak spěchat,"
no prostě nikam nechtěla jet.
Nakonec nasedli do karavanu a vyrazily,ale i když se ještě ozvalo od Kuličky:"mohli by jsme jet

My chceme do hračkářství 10/?

4. září 2011 v 12:15 | Majda*
kapitola 10.
Kulička ráda četla a proto si předplatila Číča blesk.Zrovna hledala pro koťátka nějaký vhodný kurz ale místo toho našla článek o novém hračkářství.Přečetla to koťatům, ale nenapadlo jí jaké to bude mít následky. Celý den byl rozhovor o tom, že když mají ten karavan nemusí platit za člověkobus. Rošťák s tím běžel za Kuličkou, ale dostal odpověď " Rošťáku, nebudeme platit za člověkobus, ale představ si kolik peněz tam utratíme!Když se Rošťák vrátil s nepořízenou začala mezi koťaty velká porada. Hvězdička začala:"utečeme!" Ale dostalo se jí odpovědi od Smíška: "nehraj si pořát na to, že seš v nějakým filmu.A začala hádka, kterou zahájila Sněhulka: " jo Hvězdino, Smíšek má

Zase doma 9/?

3. září 2011 v 9:38 | Majda*
Kapitola 9.
...jó v karavanu. Tam byli šťastní. Skotačili, zlobili maminku a šplhaly, skákaly, prostě byli čím dál tím víc akčnější. Když se ráno probudil Rošťák ze všech první vyhupkal schody , které vedly až do restaurace. Tam překvapil "číčočíšnici" , ale dostal najíst. Po vydatnéé snídani se přichystal ke šplhání. Chvíli, ale počkal aby mu to slehlo. Nad jejich karavanem se tyčil obrovitánský strom. Včera viděl maminku jak na něj vyšplhala a tak si usmyslel, že i když se bojí tak pokud maminka to dokáže on taky.
Dal se do šplhání, nejdříve to zkoušel obyčejně jako běhání, ale po 4. pádech jistil že by mohl vyzkoušet také to vysunovací z tlapek, čemu lidé říkájí drápky. A ono to vážně šlo, chvíli lezlnad větvý chvíli pod větví a najednou byl v samé koruně stromu. No ale co teď???? Jak se dostane dolů? Vyzkoušel způsob klouzání. Pokaždé se sklouzl a když padal zachitil se drápky. Nakonec byl na kmeni stromu a pomalu se

Luxusní Apartmá Hvězdičky aneb jak to vyhrála ve šplhání 8/?

31. srpna 2011 v 11:00 | Majda*
Kapitola 8.
A tak jeli. Jeli do nově otevřeného apartmá. Jenže to nově otevřené apartmá byl ten dům vedle na obrázku. Vypadal strašně padali z něj tašky ze střechy a tak oto vzdali. Protože to bylo kousek od horolezecké stěny dovolila kulička Hvězdičce zůčastnit se v soutěži ve šplhání.
Soutěž vyhrála a jako hlavní cenu dostala auto a pobyt v apartmánu za celý rok. Nebo to mohla vyměnit za peníze pro charitu. Hvězdičce to nedalo a vybrala si auto a apartmán.
Když zjistila že to je pobyt v tom krásném apartmánku ihned se tam uvelebila. Zapomněla ale na sourozence. Kteří si s maminkou museli pronajmout pokoj vedle.
Hvězdička tam zatím dováděla a blbnula. Měla tam bazén, polštářky, lehátko a hlavně vytoužené auto.
Úplně zapomínala že existuje taky nějaká máma a sourozenci. Ty byli na ní naštvaní a zároveň se jim po ní stýskalo.
Kulička už to nevydržela a tak utíkala zaťukat na vedlejší pokoj ze kterého zněla hezká písnička.
Vynadala Hvězdičce že se o to nepodělí a Hvězdička si to konečně uvědomila.
Prodala auto i apartmán na rok charitě a s maminkou a sourozenci šli opět na letní kempování do karavanu...
Pokračování příště

Něco o koťatech

31. srpna 2011 v 10:34 | Majda*
Jak víte koťátka jsou malá a zkotačivá ráda zlobí maminko(kuličku).ale tady je něco výc o jejich živoťe. začínáme hvězdičkou.hvězdička je nejmenší ale zato je nejhodnější má ráda maminku a taky
má svou oblibu v horolezectví.
nemá broblém skočit bungee jumping ani přespat venku na studené trávě. aleneodepře si zase krásnou teplou postel nebu pelíšek s látky.hvězdička se prosťe nebojí ničeho.je to kotě jak do pohody tak do nepohody.
a teť se přesuneme ke sněhulce je ze všech největší ale u ní se dá říc že se nerada vyspí na tvrdém a studeném dá se říct že nakaždý výlet musí brát kvůliní deku i když budou spát v karavanu no jo prosťe sněhulka.je to taková princeznička jakmile se oznámilo že pojedou do hotelu(díl 8)byla naťešená a dávno si zbalila kufry.není to koťe do nepohody
jen do pohody.
a teť rošťák je to malí a zlobyví kocourek první zkoťat syčel.lump jeden neoběhne den aby se s sourozencema nepopral.každou chvíli se ozívá pláč rošťák se umí prát no a to hodně moc vždyť ho to sama kulička učila no jo uličník a lump kolikrát už kulička povídala "proč já ho je učila se pořádně prát štěstí že sem stejnou chybu neudělala i se smíškem.jinak rošťák by se vyspal kdekoliv jeho největší sen je pochlubit se mamince tím že chytí pořádno krysu pro všechny.
jestli je do pohody nebo ne to nikdo neví.
ateť smíšek je to milí vzorný kocourek přeje sy bít vzdělaný a chce bydlet moc moc v byťe nebo aspoň ve mněstě v domně od té doby co vyděl v TV film o tom že vzdělané kočičky bydlí v domě a jsou domácí a drápky si nebrousí o strom začal se pilně učit a stromu se ani nedotkl stel se zněho kocourek který dělá vzorného chlapečka.
když byli koťátka malí
a když byli velký

 
 

Reklama